Logo CRS tools
Vyvrávací systémy Wohlhaupter - přesné nástroje pro vyvrtávání s vyměnitelnými destičkami

Suporty řady Eco - velké průměry - systém MultiBore - Wohlhaupter®

Suporty řady Eco D 60

Vyvrtávání otvorů o velkém průměru od ⌀465,00 mm – ⌀1020,00 mm (18.300″ – 40.150″) pomocí základních suportů Eco D 60. Tělesa základních suportů jsou vybavena lehkým hliníkem Wohlhaupter® Alu-Line, který snižuje hmotnost nástroje a zajišťuje výkon a přesnost při vyvrtávání velkých průměrů.

Suporty Alu-Line lze použít pro hrubování, dokončování nebo pro aplikace Combi-Line (hrubování a dokončování) s různými možnostmi výměnných držáků destiček a destiček. Vyvrtávací kazeta 538 (537) Digi a analogové vyvrtávací kazety 338 (337) lze použít i k přichycení na vroubkované suporty s velkým průměrem pro rychlé a snadné seřízení na stroji.

Suporty Eco D 60 jsou vybaveny vroubkovanými pojezdy pro aplikace s větším průměrem. Suporty Eco jsou k dispozici ve dvou různých velikostech a používají buď hliníkové (Alu-Line), nebo ocelové vroubkované pojezdy. Na vroubkované suporty se pak montují držáky destiček pro aplikace hrubování nebo dokončování.

Suporty Eco D 60 se připojují přímo k hlavní stopce nebo k upínacímu trnu pomocí přípojek Wohlhaupter® MVS pro připojení k jakémukoli typu upnutí na stroji.

Široká škála možností držáků destiček pro hrubovací obrábění Eco D 60, jako jsou: držáky se 2 břity stejné úrovně nebo s výškovým posunem, tangenciální frézy, srážecí (úkosové) nástroje, vyvrtávání, vnější soustružení a axiální zapichování (str. B10-G:12-14).

Výhody

Vlastnosti

Doporučené materiály

Skupina materiálů P - oceli
Skupina materiálů S - vysokoteplotní slitiny
Skupina materiálů M - nerezové oceli
Skupina materiálů H - kalené, tvrzené oceli
Skupina materiálů K - litiny
Skupina materiálů K - neželezné kovy

Technické informace

Další materiály a pokyny

Vyvrtávací destičky - Wohlhaupter