Logo CRS tools

ZAVOLEJTE NÁM

+420 571 990 315

NAPIŠTE NÁM

info@crstools.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá:  8.00-16.00

Vyvrávací systémy Wohlhaupter - přesné nástroje pro vyvrtávání s vyměnitelnými destičkami

Suporty řady Flex - velké průměry - systém MultiBore - Wohlhaupter®

Suporty řady Flex D 60

Pomocí základních suportů Flex D 60 můžete vrtat otvory o velkých průměrech od ⌀500,00 mm – ⌀3255,00 mm (19.680″ – 128.150″). Tělesa základních suportů jsou vybavena lehkým hliníkem Wohlhaupter® Alu-Line, který snižuje hmotnost nástroje a zajišťuje výkon a přesnost při vyvrtávání velkých průměrů.

Suporty Alu-Line lze použít pro hrubování, dokončování nebo pro aplikace Combi-Line (hrubování a dokončování) s různými možnostmi výměnných držáků destiček a destiček. Vyvrtávací kazeta 538 (537) Digi a analogové vyvrtávací kazety 338 (337) lze použít i k přichycení na vroubkované suporty s velkým průměrem pro rychlé a snadné seřízení na stroji.

Suporty Flex D 60 jsou k dispozici ve čtyřech různých velikostech a používají vroubkované kluzáky pro upevnění držáků destiček pro hrubovací nebo dokončovací obrábění. Držáky břitových destiček se pak montují na drážkovaný suport pro hrubovací nebo dokončovací obrábění.

Suporty Flex D 60 se připojují přímo k hlavní stopce nebo k upínacímu trnu pomocí přípojek Wohlhaupter® MVS pro připojení k jakémukoli typu upnutí na stroji.

Široká škála možností držáků destiček pro hrubovací obrábění Flex D 60, jako jsou: držáky se 2 břity stejné úrovně nebo s výškovým posunem, tangenciální frézy, srážecí (úkosové) nástroje, vyvrtávání, vnější soustružení a axiální zapichování (str. B10-G:12-14).

Výhody

Vlastnosti

Doporučené materiály

Skupina materiálů P - oceli
Skupina materiálů S - vysokoteplotní slitiny
Skupina materiálů M - nerezové oceli
Skupina materiálů H - kalené, tvrzené oceli
Skupina materiálů K - litiny
Skupina materiálů K - neželezné kovy

Technické informace

Další materiály a pokyny

Modul 3E TECH - Wohlhaupter